BOSECXT V11 Wireless Bluetooth Earphones TWS Digital Touch Screen Multi Functional ANC Noise Cancelling ENC Heavy Bass Earbuds






Home » Shop » BOSECXT Ultra V11 TWS Wireless Bluetooth Earphones Smart Touch Headset In Ear ANC Active Noise Reduction Headphone With Mic
BOSECXT Ultra V11 TWS Wireless Bluetooth Earphones Smart Touch Headset In Ear ANC Active Noise Reduction Headphone With Mic
$59.78 $114.52
In Stock
SKU: 1005012119841530
Category: Uncategorized
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | BOSECXT |
| Material | TPU |
| High-concerned chemical | None |
| Control Button | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Style | In-ear |
| Item Condition | New |
| Origin | Mainland China |
| Category | Earphones & Headphones |
| Communication | WireLess |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews (0)
Be the first to review “BOSECXT Ultra V11 TWS Wireless Bluetooth Earphones Smart Touch Headset In Ear ANC Active Noise Reduction Headphone With Mic” Cancel reply
Related products
5G/4G/3G Full Network Smart Watch 720*720 AMOLED Screen Video Call 16GB+256GB RAM 2100mAh Google WIFI GPS Recording Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
ThundeaL 4K Full HD Projector FHD TD80W Android WiFi 3D Home Theater TD80 Portable Beam Mini Projector Meeting 3D Video PK HY320
Rated 0 out of 5
(0)
2026 New S4 Ultra SmartWatch Men IP68 Waterproof AMOLED Outdoor Sports GPS Compass Heart Rate Waterproof NFC BT Call Watch
Rated 0 out of 5
(0)
$121.66 – $136.66Price range: $121.66 through $136.66
Original box
BlackBlack LeatherBlack Mesh BeltBlack Mesh Belt 2ABlack SteelBlack Steel 2ABlack Steel BBlack Steel B 2ABrown LeatherOrangeSilve Steel 2ASilve Steel B 2ASilverSilver Mesh BeltSilver Mesh Belt 2ASilver SteelSilver Steel BStarlight Leather
Clear
SOMIC G951pink Gaming Headset Cat Ear Headphone USB Gaming Headphones With LED Light, 7.1 Virtual Surround Sound
Rated 0 out of 5
(0)
Acinaci 2.4GHz Wireless Gaming Headset for PS5, PS4 Gamers, PC, Nintendo Switch, Bluetooth Gaming Headphones and microphone
Rated 0 out of 5
(0)
5G/4G Full Network Smart Watch AMOLED 2.4 Screen 900W Video Call 32GB+256GB RAM Google Play WIFI GPS Sim Card Smartwatch 2100mAh
Rated 0 out of 5
(0)
Picun G2 2.4G Wireless Gaming Headset Bluetooth Headphones 5ms Low Latency 7.1 Surround ENC Mic For PC PS4 PS5 Phone Switch
Rated 0 out of 5
(0)
5G/4G Full Network Smart Watch 2.40 inch AMOLED Screen 16GB+256GB RAM Watch HD Camera GPS WIFI Google APPS Android 10 Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Magcubic HY300 Pro + Projector 8K 720P With 5W Speaker Android 14 8000 Lumens WiFi 6 BT5.4 Outdoor Video Home Theater Projector
Rated 0 out of 5
(0)
Baseus GH02 Gaming Wireless Headphone with Mic Over-Ear Headphones Bluetooth 5.3 40mm Driver 2.4G/Wireless/Cable RGB Headsets
Rated 0 out of 5
(0)
2026 New Watch 6 Pro GPS Smart Watch Men Sports Fitness AMOLED Screen Health Monitor Bluetooth Call IP68 Waterproof Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
2026 2026 for IOS Military Smart Watch 1.81″HD screen BT Call Men Waterproof Outdoor Sports Fitness Tracker Health Monitor
Rated 0 out of 5
(0)


































































Reviews
There are no reviews yet.