BOSECXT V11 Wireless Bluetooth Earphones TWS Digital Touch Screen Multi Functional ANC Noise Cancelling ENC Heavy Bass Earbuds






Home » Shop » BOSECXT Ultra V11 TWS Wireless Bluetooth Earphones Smart Touch Headset In Ear ANC Active Noise Reduction Headphone With Mic
BOSECXT Ultra V11 TWS Wireless Bluetooth Earphones Smart Touch Headset In Ear ANC Active Noise Reduction Headphone With Mic
$59.78 $114.52
In Stock
SKU: 1005012119841530
Category: Uncategorized
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | BOSECXT |
| Material | TPU |
| High-concerned chemical | None |
| Control Button | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Style | In-ear |
| Item Condition | New |
| Origin | Mainland China |
| Category | Earphones & Headphones |
| Communication | WireLess |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews (0)
Be the first to review “BOSECXT Ultra V11 TWS Wireless Bluetooth Earphones Smart Touch Headset In Ear ANC Active Noise Reduction Headphone With Mic” Cancel reply
Related products
DITONG X3Plus HD projector Native 1080P support 4K WIFI6 BT5.4 Android mini Portable projector led home theater video projector
Rated 0 out of 5
(0)
Magcubic HY300 Pro + Projector 8K 720P With 5W Speaker Android 14 8000 Lumens WiFi 6 BT5.4 Outdoor Video Home Theater Projector
Rated 0 out of 5
(0)
Original Lenovo LP75 TWS Bluetooth V5.3 Headphones Wireless LED Digital Display Earphones Noise Reduction Waterproof Headset New
Rated 0 out of 5
(0)
$63.98 – $174.08Price range: $63.98 through $174.08
AI BlackAI WhiteBl1 Wh1 Bag 1 Pen 1Black 1 White 2Black 2 Bag 2Black 2 White 1Black 3Black 5Black Cleaning PenBlack1 White1 Bag 2Black1 White1 Pen 2LP75 BlackLP75 Black 2LP75 Black BagLP75 Black CableLP75 Black WhiteLP75 WhiteLP75 White 2LP75 White BagLP75 White CableWhite 2 Bag 2White 3White 5White Cleaning Pen
Clear
2026 New T-REX3 1100mAh Battery SmartWatch 10ATM Waterproof Compass Altitude HD Bluetooth call Sports Flashlight Smart Watch Men
Rated 0 out of 5
(0)
$142.24 – $162.62Price range: $142.24 through $162.62
1100 Large battery
BlackBlack LeatherBlack Mesh BeltBlack Mesh Belt 2ABlack OrangeBlack SteelBlack Steel 2ABlack Steel BBlack Steel B 2ABlueBlue CamouflageBrown LeatherGrey OrangeSilver Mesh BeltSilver Mesh Belt 2ASilver SteelSilver Steel 2ASilver Steel BSilver Steel B 2ASilveryStarlight Leather
Clear
2025 Smart Watch For Men Women 2.01″ Full Touch Screen Heart Rate Tracker Bluetooth Call Waterproof Sport Smartwatch Android IOS
Rated 0 out of 5
(0)
Picun G2 2.4G Wireless Gaming Headset Bluetooth Headphones 5ms Low Latency 7.1 Surround ENC Mic For PC PS4 PS5 Phone Switch
Rated 0 out of 5
(0)
Original 1.83” Smart Watch Fitness Clock Heart Monitor Sport Smartwatch Wireless Call Digital Wrist Watches for Men Women 2025
Rated 0 out of 5
(0)
Acinaci 2.4GHz Wireless Gaming Headset for PS5, PS4 Gamers, PC, Nintendo Switch, Bluetooth Gaming Headphones and microphone
Rated 0 out of 5
(0)
EKSA MaKo BT Wireless Gaming Headset with 20ms Low Latency for PC, PS4, PS5
Rated 0 out of 5
(0)
2026 2026 for IOS Military Smart Watch 1.81″HD screen BT Call Men Waterproof Outdoor Sports Fitness Tracker Health Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Recently Viewed
Premium Wireless Controller for PlayStation 5 and PC with 6-Axis Gyro and RGB Lighting
Rated 0 out of 5
(0)
XF40H Handheld Game Console with 4.0-Inch IPS Screen and 30+ Emulators
Rated 0 out of 5
(0)
M27 7 Inch IPS Handheld Game Console with RGB Lighting and 20000+ Retro Games
Rated 0 out of 5
(0)
TRIMUI SMART PRO S Handheld Gaming Console with 4.96″ IPS Screen and RGB Lighting
Rated 0 out of 5
(0)
Retro Family HD Video Game Console with 621 Built-In Games and Two Controllers
Rated 0 out of 5
(0)












































































Reviews
There are no reviews yet.