
















$47.16
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Style | Tws in-ear headphones |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Origin | Mainland China |
| Material | ABS |
| High-concerned chemical | None |
| Communication | WireLess |
| Volume Control | Yes |
| Category | Earphones & Headphones |
| Certification | CE |
| Number Of Drivers | 2 |
| Plug Type | L Bending |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Headphone Pads Material | Synthetic Leather |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Sound Isolating | Yes |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Magnet Type | Other |
| Voice assistant built-in | Yes |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Line Length | 12 |
| Package List | Charging Cable |
| Control Button | Yes |
| Codecs | sbc |
| Driver Diameter | 13 |
| Sensitivity | 38 |
| Is wireless | No |
| Weight[g] | 49 |
| NFC Technology | No |
| Connectors | Type c |
| Earcups Type | Semi-open |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Battery life up to[hours] | 36 |
| Charging Method | Charging case |
| Support Memory Card | No |
| Support APP | No |
| Function | For Study |
| Battery Capacity[mAh] | 400 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| With Microphone | Yes |
| Features | Active Noice Cancelling |
Get access to your Orders, Wishlist and Recommendations.
Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.